Šmolkovia

Šmolkovia
Puzzle Šmolkovia s 180 dielikmi

Toto krásne puzzle s motívom Šmolkovia vás zabaví hodiny. Rozmery složeného puzzle sú približne 48,5 x 33,5 cm. Puzzle obsahuje 180 dielikov vyrobených z kvalitného papiera. Krabica s puzzle má rozmer 35 x 25 x 4 cm. Puzzle je vhodné pre deti, ktoré sú staršie ako 5 rokov.

Stan Šmolkovia pre deti

Tento atraktívny stan zo Šmolkovia kolekcie je skvelým doplnkom pre vaše dieťa. Stan je vhodný na vonkajšie aj vnútorné použitie. Stan má modro-červené prevedenie a na stane je nádherný motív Šmolkovia. Stan si môže jednoducho postaviť aj vaše dieťa a celá rodina sa tak môže zabaviť pri hrách a piknikoch.

Ponožky Pokémon pre chlapcov

Tieto chlapecké ponožky sú skvelým darčekom pre každého fanúšika populárnej animovanej série Pokémon. Ponožky v balení sú 3 a majú rôzne veľkosti od 23-30. Tieto ponožky sú oficiálne licencované a vyrobené z materiálu, z ktorého je 78% polyester, 20% bavlna a 2% elastan. Budú ideálnym doplnkom každého žltého trenírka vašeho dieťaťa.

  • Rozměr složeného puzzle cca:48,5 x 33,5 cm. Materiál:Papír. Rozměry krabice (balení):35 x 25 x 4 cm. Přibližná velikost...
    Barva : Barevná
    10,12

Výsledky vyhľadávania

Kupte svému dítěti Šmolkovia online v našem E-shopu

Nakupujte Šmolkovia bezpečně, výhodně a jednoduše v internetovém obchodu Nákupy Dětem. V kategorii Šmolkovia máme 100+1 dalmatíncov pro každé dítě a kromě toho i angry birds , ariel , baby shark , bakugan , barbie .

Viac ako 10 rokov na trhu

Prevádzkujeme E-shop už vyše jak 10 rokov a máme tak veľa skúseností a mnoho spokojných zákazníkov, ktorí sa k nám radi vracajú

30 dní na vrátenie tovaru

Chápeme prípadnú zmenu názoru a preto Vám umožňuje do 30 dní vrátiť zakúpený tovar bez udania dôvodu

830 produktov nielen pre deti skladom

Vo vlastnom sklade evidujeme teraz 830 ks produktov nielen pre deti, ktoré sú pripravené ihneď na dodanie

Detské oblečenie v mestách SR | E-shop vytvoril a spravuje Tomáš Neděla