Detské bábiky

V našom eshope nájdete širokú ponuku detských bábik a doplnkov pre vaše milované deti. Máme pre vás bábiky rôznych farieb a rozmerov, aby si každé dieťa mohlo vybrať tú svoju ideálnu spoločníčku na hranie, maznanie a objatie. Našou novinkou sú perinky do kočíka pre bábiky, ktoré sú vhodné na prenášanie bábiky kamkoľvek s sebou. Okrem toho ponúkame ďalšie doplnky ako bábikové domčeky so svetlom a zvukom, kolísky a kúsky odevov pre vaše bábiky. Upútajte pozornosť aj na naše hovoriace a spievajúce bábiky PlayTo a Berbesa, ktoré neuniknú pozornosti vašich detí. Všetky naše produkty sú z kvalitného materiálu a sú bezpečné pre vaše deti. Užite si radostné momenty so svojimi deťmi a ich obľúbenými bábikami z našej ponuky.

Výsledky vyhľadávania

Kupte svému dítěti bábiky a doplnky online v našem E-shopu

Nakupujte bábiky a doplnky bezpečně, výhodně a jednoduše v internetovém obchodu Nákupy Dětem. V kategorii bábiky a doplnky máme autá pro každé dítě a kromě toho i doskové hry , doplnky a ostatné , edukační hračky , fidget spinner, pop , figúrky . V současné době jsou pohádkové motivy Rozprávkové , Zvieratká a Ostatné velmi žádané.

Viac ako 10 rokov na trhu

Prevádzkujeme E-shop už vyše jak 10 rokov a máme tak veľa skúseností a mnoho spokojných zákazníkov, ktorí sa k nám radi vracajú

30 dní na vrátenie tovaru

Chápeme prípadnú zmenu názoru a preto Vám umožňuje do 30 dní vrátiť zakúpený tovar bez udania dôvodu

882 produktov nielen pre deti skladom

Vo vlastnom sklade evidujeme teraz 882 ks produktov nielen pre deti, ktoré sú pripravené ihneď na dodanie

Detské oblečenie v mestách SR | E-shop vytvoril a spravuje Tomáš Neděla