Detské sponky a gumičky

Detské doplnky do vlasov sú zábavným spôsobom, ako doplniť každodenný outfit vašej malinkej princeznej. V našej ponuke nájdete doplnky s obľúbenými postavičkami z My Little Pony, ako aj z Ľadového Kráľovstva 2. Zvláštne venovanie sme dali doplnkom s Jednorožcom. Naše doplnky do vlasov sú balené v darčekovej krabičke alebo praktickom batohu, či organizéri. Sady obsahujú všetko, od hrebeňov a kartáčov až po elastické pásky na vlasy. Naša ponuka zahŕňa aj samostatné doplnky do vlasov v rôznych farbách a veľkostiach, vrátane pružných, plastových a kovových tiarášok. Vyberte si z našej ponuky dokonalý doplnok pre vašu malú princeznú, ktorý ju upúta a očarí. Naše detské doplnky do vlasov sú skvelým darčekom pre vaše dieťa, ktoré si s nimi vždy užije.

Výsledky vyhľadávania

Kupte svému dítěti gumičky a sponky online v našem E-shopu

Nakupujte gumičky a sponky bezpečně, výhodně a jednoduše v internetovém obchodu Nákupy Dětem. V kategorii gumičky a sponky máme bižutéria pro každé dítě a kromě toho i Čelenky , hodinky , peňaženky , rúšky , slnečné okuliare .

Viac ako 10 rokov na trhu

Prevádzkujeme E-shop už vyše jak 10 rokov a máme tak veľa skúseností a mnoho spokojných zákazníkov, ktorí sa k nám radi vracajú

30 dní na vrátenie tovaru

Chápeme prípadnú zmenu názoru a preto Vám umožňuje do 30 dní vrátiť zakúpený tovar bez udania dôvodu

948 produktov nielen pre deti skladom

Vo vlastnom sklade evidujeme teraz 948 ks produktov nielen pre deti, ktoré sú pripravené ihneď na dodanie

Detské oblečenie v mestách SR | E-shop vytvoril a spravuje Tomáš Neděla