Detské hracie deky

Multifunkčné hracie podložky a deky sú ideálnym spoločníkom pre celú rodinu, a v našom detském eshope nájdete množstvo rôznych variant. Napríklad skladací hraciu podložku Playtech Cesta, ktorá má všestranné využitie a pomôže vám aj doma ale aj na cestách. Podložka Playtech Les Vintage pridáva retro nádych a zaujme pôvodným dizajnom. Pre dievčatá určite odporúčame krásnu vydělávaciu hraciu deku s klavírom Bayo, ktorá pomáha rozvíjať predstavivosti a zručnosti. K dispozícii máme varianty v rôznych farbách, napríklad v modrej alebo v růžovej. Ďalšou zaujímavou detskou hracou dekou je PlayTo Safari namotajte na ňu mišiaka, sloníka, slniečko alebo ovečku a nechajte dieťa komunikovať s vesmírom zvieratiek a zistiť, ako sa pohybujú. Aj hrací deky sú k dostaniu v rôznych farbách a výkladnou skrinkou je určite nádherná hrací deka s mellospolshainkou PlayTo v tvare medvedia s odfukovacou hrazdou. Objednajte si tieto skvelé detské hracie pomôcky pre vaše ratolesti hneď dnes a sledujte, ako sa vaše deti šikovne vyvýjajú a zlepšujú svoje zručnosti.

Výsledky vyhľadávania

Kupte svému dítěti hracie deky online v našem E-shopu

Nakupujte hracie deky bezpečně, výhodně a jednoduše v internetovém obchodu Nákupy Dětem. V kategorii hracie deky máme autá pro každé dítě a kromě toho i doskové hry , doplnky a ostatné , edukační hračky , fidget spinner, pop , figúrky . V současné době jsou pohádkové motivy Rozprávkové , Zvieratká a Ostatné velmi žádané.

Viac ako 10 rokov na trhu

Prevádzkujeme E-shop už vyše jak 10 rokov a máme tak veľa skúseností a mnoho spokojných zákazníkov, ktorí sa k nám radi vracajú

30 dní na vrátenie tovaru

Chápeme prípadnú zmenu názoru a preto Vám umožňuje do 30 dní vrátiť zakúpený tovar bez udania dôvodu

948 produktov nielen pre deti skladom

Vo vlastnom sklade evidujeme teraz 948 ks produktov nielen pre deti, ktoré sú pripravené ihneď na dodanie

Detské oblečenie v mestách SR | E-shop vytvoril a spravuje Tomáš Neděla